Академічний капелан Львівської політехніки отець Тарас Жеплинський провадитиме різдвяні реколекції для викладачів

Центр Студентського Капеланства
Фрагмент афіші різдвяних реколекцій

Центр студентського капеланства запрошує викладачів на різдвяні реколекції, які відбуватимуться два дні – 28 і 29 грудня 2020 року (понеділок-вівторок) з 19:30 онлайн на платформі Zoom.

Реколектант – отець Тарас Жеплинський, тема – «Місія Месії».

Для участі в реколекціях слід зареєструватися (для зручнішої комунікації у вайбері), встановити на комп’ютер чи телефон програму Zoom та перейти за посиланням, яке буде опубліковано на сторінці Центру студентського капеланства у день зустрічі.

Реєстрація

Отець Тарас Жеплинський – академічний капелан Національного університету «Львівська політехніка», кандидат технічних наук, доцент кафедри хімічної технології силікатів Інституту хімії та хімічних технологій. Отець Тарас вже неодноразово провадив реколекції як для викладачів, так і для студентів Центру Студентського Капеланства.

Афіша різдвяних реколекцій