Академічна гімназія при Університеті – серед лідерів за результатами НМТ на Львівщині

За матеріалами сайту Львівської міської ради
Ілюстрація до матеріалу

Львівські випускники показали чудові результати на національному мультипредметному тестуванні. Цього року через повномасштабну війну звичне зовнішнє незалежне оцінювання проводили у форматі єдиного національного мультипредметного тесту.

638 львівських школярів отримали найвищі результати, з них:

• 200 балів з одного предмету отримали 454 випускники;
  • 200 балів з двох предметів отримали 144 випускники;
  • 200 балів з трьох предметів отримало 40 випускників.

Загалом у 93 школах громади є учні, які отримали 200 балів, а це – 85% від загальної кількості львівських закладів загальної середньої освіти.

Традиційно найбільше таких випусників має Львівський фізико-математичний ліцей. Там аж 73 учні отримали найвищі результати.

Також до числа лідерів за результатами тестування ввійшла Львівська академічна гімназія при Національному університеті «Львівська політехніка», де 41 випускник отримав найвищий результат.

У Львівській лінгвістичній гімназії 22 випускники набрали максимум балів.