800-сторінковий помічник для підприємців і товарознавців: книжкова новинка Інституту сталого розвитку і кафедри ПЕЕТ

Видавництво Львівської політехніки
Фрагмент обкладинки книжки

Довідник, над яким працював великий авторський колектив під керівництвом проф. С. В. Князя, охоплює ключові категорії та поняття сфери комерційної діяльності й експертизи якості продовольчих товарів. Містить такі розділи: стандартизація у сфері експертизи якості товарів, класифікація і властивості товарів, захист прав інтелектуальної власності у сфері комерційної діяльності, пакування і зберігання товарів, реалізація і транспортування товарів, експертиза товарів, торговельно-технологічне обладнання, товарознавство вин і сирів. Наведені означення розглянуто відповідно до ДСТУ та ISO.

Для студентів, викладачів, підприємців, товарознавців, здобувачів наукових ступенів.

Книжка на сайті Видавництва Львівської політехніки