Шість команд – учасників програми партнерства між Кінгстонським Університетом і Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» – стали фіналістами Creative Spark Big Idea Challenge 2020 від British Council Ukraine. Всього у фіналі беруть участь 9 команд з України.
Представники стартап-школи Університету змагаються у таких номінаціях:
- Social Impact Category:
- Creative Category:
- Digital Category:
З 6 до 19 липня 2020 року відбуватиметься голосування (Country People’s Choice), переможцем стане та команда, яка набере найбільшу кількість голосів. Усі команди заслуговують на перемогу, адже всі ідеї – креативні та унікальні. Голосуйте – ваш голос може стати вирішальним!
![Lady Di atelier;](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/13/para/gallery/tsus-spark-2020-1.jpg?itok=Dc-L8Sns)
![ELeobike;](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/13/para/gallery/tsus-spark-2020-2.jpg?itok=AgxsehkI)
![Smart Gvole;](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/13/para/gallery/tsus-spark-2020-3.jpg?itok=sqvuiyUa)
![Lingart – Живі Книги / Lingart – Future Books](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/13/para/gallery/tsus-spark-2020-4.jpg?itok=BOCXTuo1)
![Warm paper – Теплий папір](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/13/para/gallery/tsus-spark-2020-5.jpg?itok=oagIJaDb)
![Waiting Choc](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/13/para/gallery/tsus-spark-2020-6.jpg?itok=SWf_Ge8o)