Шість команд від Tech StartUp School – у фіналі Creative Spark Big Idea Challenge 2020: голосуйте за найкращих!

Tech StartUp School Львівської політехніки
Creative Spark Big Idea Challenge

Шість команд – учасників програми партнерства між Кінгстонським Університетом і Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» – стали фіналістами Creative Spark Big Idea Challenge 2020 від British Council Ukraine. Всього у фіналі беруть участь 9 команд з України.

Представники стартап-школи Університету змагаються у таких номінаціях:

З 6 до 19 липня 2020 року відбуватиметься голосування (Country People’s Choice), переможцем стане та команда, яка набере найбільшу кількість голосів. Усі команди заслуговують на перемогу, адже всі ідеї – креативні та унікальні. Голосуйте – ваш голос може стати вирішальним!

Lady Di atelier; ELeobike; Smart Gvole; Lingart – Живі Книги / Lingart – Future Books Warm paper – Теплий папір Waiting Choc