25 українських студентів отримали 100% кешбеку в акції ПриватБанку «Кешбек студентський», з них 7 — львівські політехніки

ПриватБанк
афіша: Приватбанк/VISA

ПриватБанк підбив підсумки акції «Кешбек студентський», що тривала з 25 квітня до 25 травня 2020 року. За умовами акції, учасники — студенти, навчальний заклад яких підключено до програми «Мобільний студентський квиток», після авторизації у програмі мали можливість отримати 100% кешбек за всі купівлі на період акції, оплачені карткою Visa від ПриватБанку.

Найбільше серед 25 переможців виявилось львівських студентів — 7 з Львівського національного університету імені Івана Франка та 7 з Національного університету «Львівська політехніка».

«Мобільний студентський квиток» від ПриватБанку — це дублікат пластикового студентського в цифровому вигляді та інші зручні функції у смартфоні. Отримати студентський у смартфоні може кожен студент, заклад освіти якого підключено до програми «Мобільний студентський квиток».

Зараз діє такий функціонал застосунку:

• студентський квиток у Privat24;
  • студентський у Wallet та Google Pay;
  • розклад занять, іспитів;
  • заповнене поле «Серія та номер студентського» під час купівлі квитка на поїзд у застосунку Privat24;
  • відкриття студентського для провідника під час купівлі квитка на поїзд у застосунку Privat24.
  • відкриття студентського для кондуктора під час оплати проїзду в міському транспорті в застосунку Privat24.

Фукціонал ще розширюється, приймають пропозиції від студентів та закладів освіти.

Більше інформації — на сторінці програми.