11 років у книгарні Львівської політехніки: про продавчиню інтелектуальної продукції

Юрій Мартинович, Центр комунікацій Львівської політехніки
Тетяна Дробязго

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка» (ВЛП) – це сучасний видавничо-поліграфічний комплекс. Завдяки їм з’являється чимало спеціалізованої літератури, яку більше ніде не знайти. Всі ці книжки можна придбати в книгарнях Політехніки.

Одна з таких книгарень – у головному корпусі Політехніки (вул. Бандери, 12) на першому поверсі, або як кажуть політехніки – «під сходами». Саме тут уже 11 років працює Тетяна Владиславівна Дробязго.

Цікаво, що за освітою пані Тетяна інженер-економіст. Вона також випускниця Політехніки. Жінка 10 років працювала на заводі ЛОРТА в інженерно-плановому відділі. Однак, коли завод закрили, то довелося шукати іншу роботу. Любов до книг привела її в книгарню.

«Від дитинства я фанатка читання. Дуже люблю та захоплююся книжками. Уже на першу зарплату почала регулярно скуповувати різні книжки. У мене вдома всі полиці переповнені ними. Прочитала чи не всю світову класику і, звісно, українську також. Раніше могла щотижня читати дві-три книги, зараз – дві-три за місяць», – розповідає Тетяна Дробязго.

Та найважливіше те, що за роки роботи в книгарні пані Тетяна не втратила любові до книг.

«Навпаки, кожного разу, коли привозять нові книги, то мені цікаво погортати, прочитати їх та дізнатися щось нове! Кожна книжка є унікальна. Накопичуючи багаж знань, можу з легкістю порекомендувати саме те, що шукає покупець. Важливою є також розмова з клієнтами, треба вміло зацікавити їх, щоб люди прийшли ще», – додає продавчиня.

У книгарні діє гнучка система знижок. Зокрема, якщо студент-політехнік придбає за 100 грн книжку, то можна отримати дисконтну картку, яка дозволить зекономити 10% вартості кожної наступної купленої книги. Також варто відзначити, що продукція в книгарнях ВЛП є дешевша, ніж при купівлі на сайті.

Тетяна Дробязго сподівається, що незабаром студенти зможуть повноцінно повернутися в університет і відвідувачів у книгарні побільшає.

«Звісно, що до карантину було більше покупців, бо зараз студентів майже немає. Викладачі, навіть знані науковці заходять і цікавляться. Також маємо постійних клієнтів, які не з Політехніки, але їм подобаються наші книжки й вони регулярно відвідують книгарню», – каже продавчиня.

Чимало добрих книжок ВЛП та гарну сувенірну продукцію можна придбати кожного дня від 9-ї до 18-ї.

У книгарні в головному корпусі Політехніки У книгарні в головному корпусі Політехніки У книгарні в головному корпусі Політехніки Тетяна Дробязго у книгарні в головному корпусі Політехніки Тетяна Дробязго У книгарні в головному корпусі Політехніки У книгарні в головному корпусі Політехніки