Пошук партнерів

Один з найкращих варіантів для пошуку партнерів – це Ваша особиста участь у провідних європейських подіях з тематики Горизонту 2020, які відбуваються в Європі, в т.ч. в інформаційних днях з окремих пріоритетів, які проводить ЄК. 

Наприклад, Інформацію про актуальні та минулі події у сфері ІКТ можна переглянути за посиланням: https://ec.europa.eu/digital-single-market/en/past-events

Повну інформацію про заходи в ЄС та в окремих країнах Ви можете переглядати за посиланням: https://ec.europa.eu/programmes/horizon2020/en/newsroom/573

Існують також спеціальні сервіси із пошуку партнерів, що надаються Національними контактними пунктами (НКП), «CORDIS» та іншими сторонами. Розгляньте послуги, які, також, надають консультації зі створення профілю та застосовують контроль якості на їхній базі даних.

Кілька тематичних мереж НКП забезпечують засобами пошуку партнерів з докладною інформацією по профілях партнерів і активних запитів про співпрацю.

Сервіс пошуку партнерів в «CORDIS»

Одна з найбільших баз даних партнерських профілів (самостійно зареєстрованих профілів).

Пошук партнерів в «Idealist»

Розроблено в мережі НКП в ІКТ, але профілі не обмежуються ІКТ. Сервіс включає в себе консультації зі створення профілю надані вашим локальним НКП і є контроль якості всіх опублікованих даних.

Пошук партнерів з Нанонауки і нанотехнологій, матеріалів і нових технологій виробництва

Мережа для пошуку партнерів у галузі здоров'я (Fit for Health)

Розроблено мережею «Fit for Health» в тісній співпраці з НКП у галузі здоров’я. Перевірена на якість база даних містить профілі дослідників і МСП, що діють в секторі науки Здоров'я / Життя. Сервіс включає в себе пошук партнерів. консультації з усіх аспектів, пов'язаних з науково-дослідним проектом, починаючи з допомоги в першій орієнтації та стратегії розвитку у підготовці пропозицій, реалізації, експлуатації та просуванні.

Пошук партнерів для конкурсу «Розумного, зеленого і інтегрованого транспорту» Горизонту 2020

Інструмент пошуку партнерів призначений для проектних пропозицій, які будуть представлені у відповідності з конкурсом Горизонту 2020 «Розумний, зелений і інтегрований транспорт» (Соціальний виклик 4). Інструмент розроблений Мережею НКП Горизонту 2020 для транспорту «ETNA Plus».

 

Платформа дозволяє користувачам:

 • Створити нові пошуки партнерів і управляти отриманими пропозиціями партнерства,
 • Фільтрувати пошук партнерів,
 • Відповідати на пошуки партнерів, опублікованих іншими учасниками.

Якість опублікованих партнерських запитів гарантується через дво-крокову перевірку, що проводиться безпосередньо НКП Транспорту Горизонту 2020 і групою експертів («Група якості») в різних видах транспорту (морський, залізничний, повітряний, міський / дорожній).

Мережа «C-Energy 2020» - європейська мережа НКП Енергії в Горизонті 2020

Інструмент пошуку партнерів C-Energy2020 була створена як частина мережі C-Energy2020 і пов'язана з веб-сайтом Мережі. Метою є пропонувати повний і простий у використанні веб-інструмент, який підтримує створення консорціумів для перспективних пропозицій, які спрямовані на відкриті конкурси у рамках Робочої Програми з Енергії Програми Горизонт 2020.

Одинією з головних особливостей цього інструменту є перевірка запитів відповідальними НКП.Це забезпечує високий рівень надійності і точності даних.

Іншою важливою особливістю є відмінність між такими поняттями, як:

 • Партнерська пропозиція - дослідники, які пропонують свої знання в конкретній темі досліджень і шукають співпраці у можливих консорціумів проекту
 • Пошук партнерів - дослідники або консорціуми з певною ідеєю проекту шукають додаткових партнерів, щоб доповнити свої знання.

Інструмент також включає в себе пошукову систему.

НКП «CaRE»: Пошук партнерів для соціального виклику 5 «Клімат, довкілля, ефективність використання ресурсів та сировини»

У рамках мережевого проекту НКП «CaRE»в Соціальному виклику 5, інструмент пошуку партнерів підтримує потенційних претендентів на Горизонт 2020 Програма роботи в соціальному виклику 5 «Клімат, довкілля, ефективність використання ресурсів та сировини» в пошуку партнерів та побудові консорціуму для проектної пропозиції. Особливості включають в себе:

 • Партнерська пропозиція - Дослідники, які пропонують свої знання в конкретній темі дослідження і шукають співпраці у можливих консорціумів проекту.
 • Пошук партнерів - Дослідники або консорціуми з певною ідеєю проекту шукають додаткових партнерів, щоб доповнити свої знання.
 • Функція пошуку
 • Одна з головних особливостей цього інструменту є перевірка запитів відповідальним НКП.
 • Крім того, НКП «CaRE» буде організувати два брокерські заходи протягом усього проекту: для цих двох заходів, зареєстровані користувачі мають можливість зареєструватись до участі у «B2Match brokerage events» використовуючи дані вашого профайлу.

Європейська мережа підприємств – база даних можливостей співпраці

Європейська мережа підприємств публікує великий ряд інноваційних та технологічних профілів міжнародних компаній і науково-дослідних організацій, щоб допомогти визначити відповідних партнерів для двостороннього бізнесу, та співробітництва в інноваціях та технології.

База даних містить наступні типи профілів:

 • Дослідницькі та технологічні пропозиції для подальшого розвитку існуючої технології
 • Дослідницькі та технологічні запити, щоб доповнити продукт, який перебуває в стадії розвитку
 • Пошук науково-дослідних партнерів для участі у проектах

База даних Мережі поповнюється новими профілями на щотижневій основі. Усі профілі публікуються анонімно. Висловити свою зацікавленість у співпраці можна заповнивши й відправивши форму місцевого представника Мережі, який буде встановлювати контакт. База даних є також простим способом стежити за розвитком технологій і тенденцій у вашій області.

Доступ українських організацій до цієї мережі  здійснюється через партнерів консорціуму EEN-Ukraine

Оновлено 3 роки 9 місяців тому