Міжнародна наукова конференція «Питання оптимізації обчислень», присвячена 30-річчю незалежності України

Заставка конференції

Організаційний комітет запрошує взяти участь у Міжнародній науковій конференції «Питання оптимізації обчислень (ПОО-XLVIІ)», яка присвячена 30-річчю незалежності України.

Конференція відбудеться 21–24 вересня 2021 року на базі Національного університету «Львівська політехніка».

До участі запрошують науковців, фахівців, аспірантів та студентів, напрям діяльності яких пов’язаний з тематикою конференції.

Мета конференції – ознайомлення учасників із сучасними досягненнями у галузі обчислювальної та прикладної математики.

Напрями роботи конференції

1. Загальна теорія оптимізації обчислень.
  2. Наближення та відновлення функцій і функціоналів.
  3. Цифрова обробка сигналів та зображень.
  4. Розв’язування рівнянь.
  5. Системний аналіз, оптимізація, математичне програмування.
  6. Методи захисту інформації.
  7. Прикладні задачі.

Крайній термін подання заявок, статей та супровідних документів учасників конференції – 1 березня 2021 року.

Докладніше – на сайті конференції