Колегія та профбюро студентів Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій

Голова Колегії та профбюро студентів: Мартиняк Ярослав Тарасович
Заступник голови: Мицько Вікторія Олегівна

Колегія та профбюро студентів ІКНІ – це не просто об’єднання студентів. Це джерело незабутніх моментів, яскравих подій та насиченого студентського життя!

Наша основна мета – створення умов для самореалізації студентів, захисту їх прав, сприяння навчальній, науковій та творчій діяльності. Ми заохочуємо студентів до активної участі у громадському житті та підтримуємо організацію різноманітних проєктів та ініціатив.

Колегія та профбюро студентів ІКНІ має 6 відділів:

• HR (Human resources);
  • PR (Public relations);
  • FR (Fund-raising);
  • Communication Department;
  • Sport;
  • IT.

Серед наших проєктів можна виділити:

• Різноманітні благодійні події («Благодійний ярмарок», «Святий Миколай»);
  • ІТ - події (Хакатон, ІТ квест);
  • Творчі проєкти («Оскар», «Квартирник»);
  • Спорт - івенти (турніри з більярду, волейболу, тенісу, CS: GO, FIFA тощо);
  • Розважальні події для студентів («Кіновечір», Stand up);
  • Навчальні проєкти (лекції від спікерів «Про ІТ», IKNI Talk, English Club тощо).

Також ми беремо активну участь у фестивалі гумору «Осінь політехніки» та фестивалі творчості «Весна політехніки», де учасники можуть реалізовувати свій акторський та гумористичний талант!

У 2023 році ІКНІ став переможцем фестивалю творчості «Весна політехніки» та фестивалю гумору «Осінь політехніки»!

Якщо ти активний, креативний, любиш нові знайомства та роботу в команді, хочеш провести свої студентські роки максимально яскраво та незабутньо, тоді обов’язково долучайся до Колегії та профбюро студентів ІКНІ.

Ми чекаємо саме на тебе!

Оновлено 5 днів 23 години тому