Сильні разом: зустріч з Миколою-Мирославом Петрецьким, депутатом Парламенту Румунії, та делегацією Союзу Українців Румунії

Заставка заходу

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» запрошує на зустріч з Миколою-Мирославом Петрецьким, депутатом Парламенту Румунії, головою Союзу Українців Румунії (СУР), лідером української громади, відомим громадсько-політичним діячем та делегацією СУР.

Сьогодні українська громада Румуніє є не лише четвертою за кількістю національною меншиною в країні, але й сильною монолітною спільнотою, яка зберігає і розвиває власну культуру й ідентичність, ефективно співпрацює з державною та локальними владами, а в умовах російської агресії в Україні однією із перших організувала допомогу нашій державі та народу. Запорукою цього є успішна діяльність Союзу Українців Румунії – представницької парламентської організації української громади, яка входить до складу Ради національних меншин Румунії та має свої активні осередки у різних регіонах країни.

• Українці Румунії сьогодні – якою є українська громада у Румунії, які виклики та пріоритети стоять перед Союзом Українців Румунії?
  • Приклад лідерства – як виходець з українського села Вишня Рівна Марамороського повіту став депутатом Парламенту Румунії та чому представництво у парламенті важливе для української громади?
  • Взаємодія як запорука успіху – як українська громада Румунії діє під час російської агресії в Україні і як зможемо спільними зусиллями наблизити Перемогу?

Про це та інше поспілкуємося у форматі діалогу з Миколою-Мирославом Петрецьким та представниками Союзу Українців Румунії.

Участь у події безкоштовна.  У приміщенні діє укриття на випадок повітряної тривоги.

За деталями просимо звертатися на e-mail iiec@miok.lviv.ua. ЗМІ просимо звертатися на e-mail press@miok.lviv.ua та за телефоном (032) 258-01-51.

Зустріч відбудеться 7 жовтня 2022 року в Актовій залі головного корпусу Львівської політехніки. Початок о 14:30.