XVII Міжнародна конференція «Перспективні технології і методи проєктування МЕМС» (MEMSTECH 2021)

Місце проведення конференції

Кафедра систем автоматизованого проєктування Національного університету «Львівська політехніка» запрошує до участі у XVII Міжнародній науково-технічній конференції «Перспективні технології і методи проєктування МЕМС» (MEMSTECH 2021), яка відбуватиметься 12–16 травня 2021 року в с. Поляна Свалявського району Закарпатської області.

Метою проведення конференції є обмін досвідом між науковцями України, ближнього та далекого зарубіжжя в галузі проектування, виготовлення, дослідження і використання мікроелектромеханічних систем (МЕМС) і встановлення більш тісних зв'язків між науковцями та навчальними закладами з метою подання й виконання міжнародних проектів і грантів.

Основні напрями роботи конференції

• Analysis, modelling, research and design methods of microsensors and microactuators;
  • Software systems, models, algorithms, methods and strategies of embedded systems design;
  • Field issues in embedded systems modelling and design;
  • Issues of testing, verification, reliability and optimization in embedded systems modelling and design;
  • Sensors and actuators systems, nanotechnology;
  • Biomedical circuits and systems;
  • Energy-efficient wireless sensors;
  • Sensors and actuators for smart devices;
  • Applications for electron device design;
  • Information technology application of informatics;
  • Engineering education.

Крайній термін подання матеріалів – 15 березня 2021 року.