XIII Всеукраїнська наукова конференція «Мовна політика держави: історико-правова ретроспектива і сучасність»

Заставка до конференції

Кафедра теорії права та конституціоналізму Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» запрошує до участі в XIII Всеукраїнській науковій конференції «Мовна політика держави: історико-правова ретроспектива і сучасність», яка відбудеться 3 грудня 2021 року.

Роботу конференції заплановано організувати за двома секціями.

1. Мовна політика держави: питання історії та сучасності:
    • Природа мовної політики держави: вихідні поняття і категорії;
    • Мовна політика держави: філософсько-правовий та історико-правовий виміри;
    • Мовна політика держави: теоретико-правовий та конституційно-правовий аспекти;
    • Конституювання мовної політики держави;
    • Погляди та теорії зарубіжних та українських мислителів та політиків на проблему мовної політики держави.
  2. Асоційовані питання.

До участі в роботі конференції запрошують науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти, аспірантів, здобувачів наукових ступенів, студентів старших курсів та юристів-практиків.

Матеріали потрібно надсилати до 2 грудня 2021 року з поміткою «На конференцію» на електронну адресу i.terlyuk2406@gmail.com.

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції.