Всеукраїнська науково-практична конференція «Публічне управління та адміністрування в умовах війни і в поствоєнний період в Україні»

Заставка конференції

Навчально-науковий інститут адміністрування та післядипломної освіти і Навчально-науковий інститут державного управління Національного університету «Львівська політехніка» разом зі співорганізаторами запрошують до участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Публічне управління та адміністрування в умовах війни і в поствоєнний період в Україні», яка відбуватиметься 15–28 квітня 2022 року в режимі онлайн.

Тематичні секції конференції

1. Публічно-управлінський потенціал перемоги України в інформаційно-смисловій війні проти Російської Федерації
  2. Безпекові аспекти вітчизняного публічного управління та адміністрування
  3. Забезпечення стійкості, ревіталізації та розвитку регіонів і територіальних громад в Україні
  4. Економічне врядування України в умовах війни та в поствоєнний період
  5. Гуманітарні та наукові детермінанти розвитку України в умовах війни і в поствоєнний період
  6. Публічне управління у сфері освіти в умовах війни та в поствоєнний період
  7. Соціокультурні й психологічні аспекти публічного управління та адміністрування в умовах війни і в поствоєнний період
  8. Забезпечення єдності громадянського суспільства і політико-управлінської еліти в умовах війни та в поствоєнний період
  9. Сьогоднішні завдання модернізації України

Для участі у конференції потрібно до 13 квітня 2022 року подати оргкомітету конференції необхідні матеріали.

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції.