VII Міжнародний конгрес «Сталий розвиток: захист навколишнього середовища. Енергоощадність. Збалансоване природокористування»

Заставка до заходу

Організаційний комітет запрошує взяти участь у роботі VII Міжнародного конгресу «Сталий розвиток: захист навколишнього середовища. Енергоощадність. Збалансоване природокористування», який відбудеться 12–14 жовтня 2022 року в Національному університеті «Львівська політехніка».

Метою конгресу є зустріч фахівців з усіх компонентів сталого розвитку – екологічного, економічного та соціального – для обміну ідеями, обговорення тенденцій сталого розвитку, формування напрямів та планів подальших досліджень, встановлення плідних контактів, заохочення талановитої молоді до наукового пошуку.

До участі в конгресі запрошують представників підприємств (організацій), студентів, аспірантів, докторантів, викладачів і співробітників закладів вищої освіти, вчених та всіх охочих.

Проблематика конгресу

1. Екологічні аспекти, збереження біорізноманіття, моніторинг, аудит, системний аналіз та оцінка ризику.
  2. Відновлювані та нетрадиційні джерела енергії.
  3. Інноваційні природоохоронні технології. Технології підвищення ефективності використання матеріалів, води та енергії. Екоіновації в архітектурі.
  4. Освіта та виховання для сталого розвитку.
  5. Економіко-управлінський супровід розроблення, впровадження і комерціалізації екоінновацій у системі сталого розвитку.
  6. Розвиток екологічного туризму в аспекті сталого розвитку.
  7. Цивільна безпека в аспекті сталого розвитку.

Крайній термін подання тез – 1 жовтня 2022 року.

Докладніше – на сайті конгресу