VІІ Міжнародна науково-практична конференція «Українська мова у світі»

Заставка конференції

Раз на два роки Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» запрошує взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Українська мова у світі». Цьогоріч ми збираємося всьоме.

У час російсько-української війни мовне питання продовжує залишатись одним із ключових. Ми обороняємо не тільки територіальні кордони, а й наші культуру, мову, цінності.

• Яке місце сьогодні посідає українська мова у світі та в Україні?
  • Чи збільшиться запит на українську мову після перемоги України в російсько-українській війні?
  • Як поширювати українську мову в Україні та у світі?
  • Які методики для викладання української мови в іншомовних авдиторіях і класах найкраще застосовувати?
  • Як працювати з вимушеними мігрантами?

Це перелік тих питань, які будемо обговорювати.

У межах VІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Українська мова у світі» за участю відомих науковців і громадських діячів відбудеться панельна дискусія на тему «Українська мова як світова: реальна перспектива чи фантазія?». Також усіх учасників запрошують долучитися до роботи у «світових кафе».

Захід відбудеться 4 листопада 2022 року в Актовій залі головного корпусу Львівської політехніки. Початок о 10:00.

Тож запрошуємо науковців, викладачів і вчителів, громадських діячів, журналістів та всіх охочих до участі у події. Для цього потрібно зареєструватися до 23 жовтня.

Контактна особа – Оксана Трумко (тел.: +380674542162, congress@miok.lviv.ua).