Відкриття осіннього семестру проєкту «Норвегія – Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему»

Проєкт «Україна-Норвегія»

Національний університет «Львівська політехніка» відкриває осінній семестр проєкту «Професійна перепідготовка військовослужбовців, ветеранів та членів їхніх сімей в Україні» (проєкт «Норвегія – Україна») за програмою «Управління проєктами». 14 вересня 2020 року в Будинку воїна за адресою вул. Короленка, 1, відбудеться урочисте відкриття.

Проєкт «Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему» є продовженням проєкту Україна-Норвегія «Перепідготовка та соціальна адаптація військовослужбовців і членів їхніх сімей в Україні», який був реалізований у Національному університеті «Львівська політехніка» в період 2014–2019 років. Упродовж цього часу професійну перепідготовку пройшли більш ніж 430 осіб військовослужбовців, звільнених у запас, та членів їхніх сімей. Учасники проєкту отримали допомогу з правової та соціально-психологічної адаптації, а також у сприянні працевлаштуванню і організації власного бізнесу.

У Львові проєкт реалізується на базі Tech StartUp School Львівської політехніки із залученням кафедри соціології та соціальної роботи і Міжнародного центру професійного партнерства «Інтеграція», Інституту гуманітарних і соціальних наук, кафедри адміністративного та фінансового менеджменту, кафедри фінансів Інституту економіки та менеджменту в партнерстві з Університетом NORD (Норвегія), Міжнародним фондом соціальної адаптації, громадською організацією «Нове суспільство України» за фінансової підтримки Уряду Королівства Норвегії та співфінансування бюджетної програми КПКВК 1501040.

На честь відкриття осіннього семестру зберуться учасники бойових дій, представники Міжнародного фонду соціальної адаптації, Міністерства у справах ветеранів, Львівської обласної державної адміністрації, Львівської мерії та Національного університету «Львівська політехніка». Початок о 17:30.

Докладніше – у прес-релізі