Відкриття конкурсу для стартаперів, інноваторів, підприємців та інвесторів Startup Прорив 2021

Заставка до заходу

16 вересня 2021 року з 10:00 на Арені Львів у рамках ХХ Міжнародного економічного форуму і Startup Expo відбудеться відкриття конкурсу Startup Прорив 2021, організаторами якого є програма Creative Spark, Tech StartUp School Львівської політехніки та Науковий парк SID City Університету.

Startup Прорив – не просто стартап-конкурс, а тривала співпраця стартаперів, інноваторів, підприємців, інвесторів та представників влади. За два попередніх роки там навчали більше 50 команд, залучали понад 30 практикуючих бізнесменів та стартаперів, організовували ділові знайомства та працювали з більш ніж півсотнею менторів та залучили більше 100 тисяч доларів інвестицій для стартапів. Частина учасників програми продовжує тісну співпрацю з Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка», продовжує брати участь у всеукраїнських та міжнародних конкурсах і навіть представляти Україну на міжнародній арені.

Що відбуватиметься на StartUp Прориві:

• навчання стартаперів, яке допоможе створити успішну startup-компанію;
  • майстер-класи, success-story від практиків, які мають досвід реалізації успішних стартапів;
  • конкурс стартапів Tech Startup Challenge – пітчинг перед потенційними інвесторами та бізнес-ангелами;
  • презентація краудфандингового майданчику StartEra;
  • нетворкінг і ділові знайомства, зустрічі інвесторів, бізнесу і стартапів з метою обговорення ділових пропозицій, отримання інвестування та обміну контактами.

Для кого StartUp Прорив:

• для стартапів усіх напрямів та різної стадії готовності – від ідеї до комерційного продукту;
  • для корпорацій, які шукають нові ідеї та сильні проєкти;
  • для інвесторів, які прагнуть підтримати талановиту молодь та вкласти кошти у цікаві проєкти;
  • для підприємців, які відкриті до нових знань.