Ілюстрація до оксидних матеріалів

З 28 вересня до 2 жовтня 2021 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбуватиметься VI Міжнародна наукова конференція «Оксидні матеріали електронної техніки – отримання, властивості, застосування» (Oxide materials for electronic engineering – fabrication, properties and application, OMEE-2021). Конференцію, що мала відбутись у 2020 році, перенесено у зв’язку з пандемією COVID-19.

Організатор заходу – Інститут телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки Національного університету «Львівська політехніка».

Конференція OMEE-2021 запрошує фізиків, хіміків, кристалографів, матеріалознавців, інженерів та технологів для обговорення актуальних питань, нових досягнень і перспектив в галузі оксидних матеріалів, їхнього практичного застосування у нових джерелах енергії, пристроях електронної техніки та інформаційних технологій, квантової та оптоелектроніки, сенсорних перетворювачах, нанотехнологіях тощо.

Тематичні секції конференції

• Технологія активних середовищ електронної техніки;
  • Фундаментальні властивості активних середовищ: кристалічна структура, дефекти;
  • Наночастинки, нанокераміка та нанокомпозити;
  • Явища перемикання резистивного стану та явища перенесення;
  • Матеріали квантової та оптоелектроніки та детекторів випромінювання;
  • Магнітні матеріали, мультифероїки та надпровідники;
  • Матеріали для датчиків та каталізу;
  • Біомедичні застосування оксидів та споріднених матеріалів.

Крайній термін подання тез – 31 травня 2021 року.

Докладна інформація, реєстрація учасників та подання тез – на сайті конференції OMEE-2021.