Великі – дітям: презентація поезій Богдана Ігоря Антонича та Ігоря Калинця для дітей

Заставка заходу

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» до Дня народження Ігоря Калинця, поета, політв’язня, лавреата Шевченківської премії, багаторічного працівника МІОКу, запрошує на презентацію нових книжок – «Богдан Ігор Антонич – дітям» та «Ігор Калинець – дітям». Вони вийшли у серії видавництва «Апріорі», присвяченій визначним українським поетам різних епох.

На святковій зустрічі з уродинником у відреставрованій Актовій залі головного корпусу Львівської політехніки учасники, зокрема, довідаються, коли виникла ідея створити ці видання і як її втілили в життя, а також чим особлива творчість першорядних поетів, зорієнтована на дитячу авдиторію. Поезії Ігоря Калинця та Богдана Ігоря Антонича лунатимуть з уст школярів і самого автора й упорядника.

До участі запрошені гості з України та з-за кордону: педагоги, бібліотекарі, літературознавці, школярі, усі, хто цікавиться художньою літературою. З-поміж інших виступлять Ірина Ключковська, директорка МІОКу, Юрій Николишин, директор видавництва «Апріорі», Данило Ільницький, літературознавець і співупорядник книжки «Богдан Ігор Антонич – дітям», Оксана Галаник, редакторка книжки «Богдан Ігор Антонич – дітям», та інші.

Зустріч відбудеться 9 липня 2021 року в Актовій залі головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка». Участь у заході безоплатна, початок о 16:00.

Увага! Вхід до приміщень закладу дозволяється за наявності захисної маски або респіратора!

За деталями звертатися на e-mail press@miok.lviv.ua та за телефоном (032) 258-01-51.