Заставка конференції

5–6 жовтня 2023 року в Інституті підприємництва та перспективних технологій Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться V Міжнародна конференція «Інноваційні технології у розвитку сучасного суспільства», присвячена актуальним питанням розвитку інформаційних технологій в сучасних умовах невизначеності.

У рамках конференції заплановано роботу таких секцій:

1. Інноваційні ІТ-технології.
  2. Інновації в економіці, фінансах і маркетингу.
  3. Соціально-гуманітарний розвиток інформаційного суспільства в умовах воєнного стану.

До участі в конференції запрошують науковців, викладачів, студентів, докторантів, фахівців з інноваційних та інформаційних технологій у різних сферах сучасного суспільства.

Крайній термін подання тез доповідей – 30 вересня 2023 року.

Докладна інформація про захід та вимоги до оформлення матеріалів – в інформаційному повідомленні.