«Україна – США: дипломатія в час війни»: діалоги з Оксаною Маркаровою, Надзвичайним і Повноважним Послом України в США

Афіша зустрічі

Зустріч академічної спільноти Національного університету «Львівська політехніка» у Міжнародний день студента з Оксаною Маркаровою – це шанс поспілкуватися з людиною, яка власними зусиллями, працею, інтелектом і наполегливістю зробила блискучу кар’єру і тепер представляє Україну в США – країні, що є одним із найважливіших стратегічних партнерів України в умовах війни.

Подія відбудеться 17 листопада 2022 року в Актовій залі головного корпусу Львівської політехніки у форматі діалогу. Завдяки новітнім технологіям, що ліквідовують усі бар’єри у спілкуванні, учасники заходу матимуть можливість через океан обговорити тонкощі дипломатичної роботи Надзвичайного і Повноважного Посла України в США, особливості комунікації з владними, бізнесовими та освітніми структурами в умовах війни.

Під час зустрічі присутні також дізнаються:

• Чи поляризація США впливає на підтримку нашої держави у війні?
  • Що має зробити Україна, аби переконати американців, що допомога України зброєю і фінансами в їхніх інтересах?

Говоритимуть і про роль української діаспори у військовій та фінансовій підтримці України у США. Вільний формат розмови дозволить не лише послухати успішного Посла, але й поставити запитання.

Вхід вільний. У приміщенні діє укриття на випадок повітряної тривоги.

За деталями звертатися на e-mail iiec@miok.lviv.ua, ЗМІ – на e-mail press@miok.lviv.ua та за телефоном (032) 258-01-51.

Початок зустрічі о 16:00.

Докладніше про Оксану Маркарову – на сайті Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою.