Третій світовий форум українознавчих суботніх і недільних шкіл у Львівській політехніці

Афіша форуму

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою запрошує на Третій світовий форум українознавчих суботніх і недільних шкіл, який відбудеться 21–23 серпня 2024 року в Національному університеті «Львівська політехніка».

Це подія, яка покликана об’єднати всіх, кому небайдужі питання української мови та українознавчої освіти у світі, комунікаційна платформа, яка ставить за мету знайти відповіді на виклики, що постали перед українською освітянською спільнотою за кордоном у зв’язку з повномасштабною війною та масовою еміграцією українців.

Цей захід організовують для освітян з України та поза нею, практиків і науковців, представників влади та українських культурних центрів за кордоном, громадських діячів, усіх, хто цікавиться питаннями української освіти за кордоном.

Форум складатиметься із:

• VІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Українська мова у світі» (панельні дискусії, виступ спеціального гостя, круглі столи);
  • лабораторії творчих ідей;
  • світових кафе та презентацій.

Під час заходу міркуватимуть над:

• деколонізацією української освіти за кордоном;
  • викладанням предметів українознавчого циклу;
  • українським шкільництвом за кордоном після 24 лютого 2022 року;
  • українською мовою у світі сьогодні;
  • візією майбутнього української мови у світі.

Щоб стати учасником цієї події, потрібно зареєструватися до 31 травня 2024 року.

Контактні особи:

• Оксана Горда (моб. тел: +380671390569 / роб. тел.: +380322580151 / e-mail: congress@miok.lviv.ua);
  • Оксана Трумко (моб. тел: +380674542162 / роб. тел.: +380322580151 / e-mail: congress@miok.lviv.ua).