Традиційний Ярмарок кар’єри у рамках міжуніверситетського заходу «Час працювати»

Заставка заходу

До уваги студентів та випускників Львівської політехніки!

Шановні студенти і випускники Львівської політехніки!

Цього року традиційний Ярмарок кар’єри відбуватиметься 21–23 листопада в рамках Загальноукраїнського міжуніверситетського кар’єрного заходу «Час працювати».

Відділ працевлаштування та зв’язків з виробництвом Національного університету «Львівська політехніка» є одним зі співорганізаторів цього масштабного заходу. 14 провідних університетів із Києва, Львова, Одеси та інших міст України і 50 компаній-партнерів інтегрували свої сили та бажання заради спільної мети – впровадження й розвитку кар’єрних ініціатив для сприяння працевлаштуванню студентської молоді.

На учасників чекають кілька днів, насичених подіями:

• 21 листопада – воркшопи та бізнес-ігри від компаній-роботодавців;
  • 22 листопада – HR-сесії: презентації вакансій та консультації від роботодавців;
  • 23 листопада – «Запитай у профі»: зустрічі з випускниками та випускницями університетів, які вже проходять стежками кар’єрного росту й готові поділитися своїм досвідом.

Відділ працевлаштування та зв’язків з виробництвом Львівської політехніки запрошує студентів та випускників до участі у заході! Зараз саме той час – «Час працювати» та об’єднувати зусилля!

Реєструйтеся для участі в заході, щоб встигнути на зустріч з омріяною роботою!

Докладний розклад подій – у доданому файлі.

Підписуйтесь на Телеграм-канал Студії кар’єри Львівської політехніки та стежте за детальним розкладом цієї події та новими пропозиціями від роботодавців! Об’єднуймося та працюймо задля Перемоги!