Студентів та випускників Університету запрошують на Всеукраїнський кар’єрний захід «Час працювати 2023»

Відділ працевлаштування та зв’язків з виробництвом
Заставка заходу

Студія кар’єри відділу працевлаштування та зв’язків з виробництвом Львівської політехніки запрошує студентів та випускників Університету на Всеукраїнський міжуніверситетський кар’єрний захід «Час працювати 2023».

Організаторами цієї масштабної події стали понад 10 провідних університетів із Києва, Львова, Полтави, Одеси, серед яких – Національний університет «Львівська політехніка». Також до участі долучилися більше 40 компаній-роботодавців, які роблять вагомий внесок у професійний розвиток молоді та відновлення нашої країни.

21–23 листопада в онлайн-форматі на студентів і випускників чекатимуть:

• короткі та змістовні воркшопи для вдосконалення hard & soft skills;
  • щоденні добірки вакансій саме для студентів та випускників;
  • HR-сесії, де будуть відповіді на всі питання;
  • відверті розмови з нещодавніми випускниками, які підкажуть шляхи працевлаштування в бажану компанію.

У заході візьмуть участь провідні компаніїі: SoftServe, Infineon Technologies, Renesas Electronics, EY, Boosta, ZONE3000, ОККО, lifecell, Прогрестех, Deloitte, Фармастор, НБУ, Sigma Software, Yalantis, PwC, Фармак, Галичфарм, KONSORT, Подорожник, KERNEL, Mazars, LOGITY, Genesis, Львівська міська рада та інші.

«Час працювати 2023» – це найкоротший шлях до першої роботи! Тож заповнюй реєстраційну форму та створюй власну карʼєрну траєкторію разом із провідними компаніями-роботодавцями!

Детальніша інформація та інші корисності – в Telegram-каналі Студії кар’єри.