«Спіймай Сковороду»: презентація нового підручника з української мови як іноземної за участю Мирослави Ґонґадзе

Афіша презентації

З нагоди 300-ліття Григорія Сковороди Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» 2 грудня 2022 року організовує презентацію нового унікального підручника з української мови як іноземної «Спіймай Сковороду».

Героєм книжки є Григорій Сковорода, який опинився в нашому часі. Від розділу до розділу філософ подорожує знаковими місцями свого життя – Україною та закордонням. Пройдімо ними поруч із генієм. Може, це спонукатиме нас більше заглибитися в дивовижний світ сенсів і повчань великого майстра.

На презентації на учасників чекає несподіванка – зустріч зі спеціальною гостею Мирославою Ґонґадзе, відомою українсько-американською журналісткою й телеведучою. Вона, зокрема, висловить свої думки щодо проблем глобальної промоції української мови та знань про українську культуру, особливо в час російсько-української війни.

Крім того, присутні матимуть змогу поспілкуватися з авторським колективом. Міоківці розкажуть про цей проєкт від зародження ідеї до практичної реалізації, як і про специфіку роботи з текстами та вправами.

Зазначимо, це оригінальне видання створене для інтегрованого вивчення української мови та культури. Воно по-особливому доповнило колекцію написаних у МІОКу підручників «Образки з Лесиного життя» (до 200-ліття Лесі Українки), «Ключ до України: міста і люди» та «Мандрівка Україною».

Запрошуємо всіх охочих поринути у Сковородинівські мандри разом із нами. Формат – дистанційний (онлайн). Щоб долучитися до події, обов’язково зареєструйтеся. Напередодні заходу ми надішлемо вам листа з покликанням на зустріч у «Зумі». Участь безоплатна. Початок зустрічі о 16:00.

За деталями звертатися на електронну скриньку МІОКу iiec@miok.lviv.ua. ЗМІ просимо звертатися на press@miok.lviv.ua та за телефоном: +38 (032) 258-01-51.