Регіональний бізнес-вебінар «Наближення до стандартів ЄС та можливості для українського бізнесу: досвід Західного регіону»

Фрагмент афіші заходу

Команда проєкту «Європейські студії для технічних спеціальностей у Національному університеті «Львівська політехніка» (EUSTS) організовує регіональний бізнес-вебінар «Наближення до стандартів ЄС та можливості для українського бізнесу: досвід Західного регіону», який відбудеться 13 жовтня 2023 року в головному корпусі Університету.

Робота вебінару відбуватиметься у трьох секціях:

1. Львівщина – лідер за втіленням євроінтеграційних реформ;
  2. Наслідки втілення Європейського зеленого курсу для українського бізнесу в Західному регіоні;
  3. Досягнення кліматичної та екологічної стійкості західних областей України в рамках транскордонних форматів співпраці та євро регіонів.

У вебінарі візьмуть участь представники влади, бізнесу та академічної спільноти. З-поміж ключових спікерів заходу:

• Вадим Табакера, заступник директора департаменту економічної політики – начальник управління регіонального розвитку ЛОВА;
  • Орест Кійко, д.т.н., професор, завідувач кафедри технології меблів та виробів з деревини Національного лісотехнічного університету України;
  • Сергій Пилипів, засновник компанії Grafix, голова Комітету захисту навколишнього середовища Ротарі Інтернешнл Д2223;
  • Наталія Крута, заступниця начальника Басейнового управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну.

Захід проходитиме у гібридному форматі. Участь у вебінарі можлива за попередньої реєстрації.

Команда проєкту EUSTS запрошує до участі в заході студентів і викладачів, а також усіх, хто цікавиться питаннями європейської інтеграції України.

Вебінар організовано за підтримки програми Erasmus+ напряму Жан Моне в рамках реалізації проєкту «Європейські студії для технічних спеціальностей у Національному університеті «Львівська політехніка». Початок о 12:00.

З докладнішою інформацією про EUSTS можна ознайомитися на сайті проєкту в межах Порталу Львівської політехніки.