Публічна лекція програмної директорки Alight в Україні Елізабет Лахіфф в рамках проєкту EU_LEAD

Фрагмент афіші заходу

22 листопада 2023 року в рамках реалізації проєкту «Глобальне відповідальне лідерство ЄС: зміна клімату, захист навколишнього середовища та гуманітарна допомога» (EU_LEAD) за підтримки програми Еразмус+ напряму Жан Моне відбудеться публічна лекція Елізабет Лахіфф, програмної директорки Alight в Україні, фахівчині з міжнародного права та розвитку, відновлення й реінтеграції, на тему «Гуманітарна допомога та глобальне відповідальне лідерство у міжнародних відносин».

Спікерка має значний професійний досвід у сферах економічного відновлення, становлення ринкових і правових систем із акцентом на інклюзивному розвитку в постраждалих від конфліктів країн і країнах, що розвиваються. Керувала міжнародними програмами в Афганістані та Бангладеш.

Лекція розпочнеться о 10:00 в офлайн-форматі в аудиторії 313 IV навчального корпусу Національного університету «Львівська політехніка». Мова лекції – англійська.

Захід підготували члени команди EU_LEAD: професорка Ярина Турчин, професорка Тереса Астрамовіч-Лейк, доценти Ольга Івасечко та Олег Цебенко і студентка Юлія Вайда.

Організатор запрошують всіх охочих, хто цікавиться сучасною системою міжнародних відносин та гуманітарною політикою.

З докладнішою інформацією про EU_LEAD можна ознайомитися на сайті проєкту в межах Порталу Львівської політехніки.