Публічна лекція «Новий європейський Баугауз – енергоефективна естетика для досягнення цілей Європейського зеленого курсу»

Фрагмент афіші заходу

23 жовтня 2023 року в межах проєкту напряму Жан Моне кафедра «Європейські студії для технічних спеціальностей в Національному університеті « Львівська політехніка» (EUSTS) відбудеться публічна лекція на тему «Новий європейський Баугауз – енергоефективна естетика для досягнення цілей Європейського зеленого курсу».

Спікерка – Світлана Романко, засновниця та директорка Razom We Stand («Стоїмо разом»). Відома українська кампейнерка та кліматична активістка, яка запустила й координує кампанію Stand With Ukraine щодо ембарго та дефінансування викопного палива з росії, припинення війни в Україні та сприяння революційному переходу на чисту енергію в усьому світі й відбудові на чистій енергетиці. Світлана має ступінь кандидатки наук з екологічного права, докторантуру з кліматоохоронного права та кліматичної політики. Раніше працювала у міжнародних кліматичних рухах 350.org і Laudato Si Movement та є експерткою із Зеленого курсу ЄС у Східній Європі.

Зустріч відбудеться в режимі онлайн на платформі Zoom.

Початок о 16:25.