Презентація нового навчального посібника з української мови як іноземної «Мої друзі» (абетка)

Афіша заходу

З нагоди Міжнародного дня рідної мови Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» запрошує на презентацію нового навчального посібника з української мови як іноземної для дітей 4–6 років «Мої друзі» (абетка).

Що таке «Мої друзі»?

• Це цікава пригода у країні української абетки, пісень, віршів, казок та мультфільмів, де кожна дитина зуміє відкрити для себе захопливий світ літер, звуків та нових слів.
  • Це привід навчитися грати у нові ігри, розгадувати цікаві лабіринти та загадки.
  • Це чудова нагода відкрити щось нове і невідоме про Україну, краще пізнати та полюбити її.

Учасники презентації матимуть змогу поспілкуватися з авторським колективом. Міоківці розкажуть про посібник від зародження ідеї до практичної реалізації, а також про специфіку роботи з текстами і вправами.

Комплекс «Мої друзі» по особливому доповнив колекцію написаних у МІОКу підручників «Спіймай Сковороду», «Образки з Лесиного життя» (до 200-ліття Лесі Українки), «Ключ до України: міста і люди» та «Мандрівка Україною».

До зустрічі запрошують педагогів, батьків, вчителів, вихователів та усіх, хто прагне навчати, розвивати й надихати дітей до вивчення української мови у різних куточках світу.

Презентація відбудеться 21 лютого 2024 року в Залі Захарієвича (аудиторія 214) головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка». Початок о 15:00.

Формат – змішаний. Щоб долучитися до події дистанційно (online), обов’язково зареєструйтеся.

Участь безоплатна.

Проєкт реалізовано відповідно до розпорядження начальника обласної військової адміністрації від 22 лютого 2023 року № 78/0/5-23ВА «Про затвердження Комплексної програми посилення державотворчої й консолідаційної ролі української мови у Львівській області на 2023–2026 роки».

За деталями звертатися на електронну скриньку МІОКу conference@miok.lviv.ua. ЗМІ просять звертатися на адресу press@miok.lviv.ua та за телефоном +38 (032) 258-01-51.