Презентація дослідження МІОКу «Українці Туреччини: суспільство, ідентичність, майбутнє»

Заставка презентації

17 грудня 2021 року, напередодні Міжнародного дня мігранта, відбудеться презентація дослідження «Українці Туреччини: суспільство, ідентичність, майбутнє», здійсненого командою Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» впродовж 2021 року.

На заході ви матимете змогу довідатися: якими є українці Туреччини, як вони інтегруються в нове суспільство, як зберігають свою ідентичність та яким бачать власне майбутнє. Крім того, разом з учасниками в інтерактивному режимі вивчатимемо досвід українців Туреччини, який може стати в пригоді іншим молодим українським громадам у різних країнах.

Що пропонуємо під час події?

1. Презентацію якісного дослідження українців у Туреччині.
  2. Найкращі практики від українців, які приголомшливими темпами будують свої громади та демонструють зразок ефективної співпраці з українськими дипломатичними інституціями.
  3. Відкрите обговорення та мережування.

Опитування українців Туреччини – одне із серії досліджень, які реалізовує МІОК для пізнання українських спільнот на різних континентах (детальніше про це – на сайті Інституту). Цього разу нас підтримали Посольство України у Турецькій Республіці та Львівська обласна державна адміністрація, зокрема Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва.

Запрошуємо українських громадських активістів і волонтерів з-за кордону, дослідників та експертів з міграції, а також представників державних органів влади й усіх, кого цікавить питання розвитку українських громад за кордоном і сучасної міграції.

• Коли? 17 грудня 2021 р., 14:00 за київським часом.
  • Де? У Zoom (усім зареєстрованим надішлемо покликання за день до заходу).
  • Участь у заході безоплатна за умови попередньої реєстрації.
  • Реєстрація до 16 грудня.
  • За деталями звертайтеся на e-mail conference@miok.lviv.ua.
  • ЗМІ просимо звертатися на e-mail press@miok.lviv.ua та за тел: (032) 258-01-51.

Стежте за оновленнями у фейсбук-події.