Онлайн-зустріч із лідерами успішних проєктів напряму Жана Моне та Національного Еразмус+ офісу в Україні

Заставка онлайн-зустрічі

Відділ міжнародних зв’язків і факультет гірничої справи, природокористування та будівництва Державного університету «Житомирська політехніка» спільно з Навчально-науковим центром «Європейські студії для технічних університетів» Національного університету «Львівська політехніка» запрошують усіх охочих взяти участь в онлайн-зустрічі з командами успішних проєктів напряму Жана Моне в рамках проєкту «Інтеграція рамок та норм ЄС в сфері індустрії блочного каменю в Україні» (INTEUAS, 101085202-INTEUAS-ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH).

Метою заходу є налагодження співпраці між університетами, які мають досвід реалізації проєктів цього напряму та установами, які або тільки починають свій шлях у рамках проєктів Жана Моне, або перебувають у пошуках ідей для підготовки власних проєктів.

У рамках зустрічі заплановано обговорення ідей для підготовки спільних проєктних заявок на найближчі конкурси програми Еразмус+.

Заходом також передбачено організацію інтерактивного заняття для студентів на тему «Європейський Союз та можливості для молоді» від команди проєкту EUSTS (Національний університет «Львівська політехніка»): доцентки Ольги Івасечко, доцента Олега Цебенка, а також випускниці проєкту «Ініціатива ЄС Східне партнерство: можливості для України», посолки європейської молоді, проєктної менеджерки Girls Diplomatic Academy у громадській організації «Жіноча ліга», студентки IV курсу Інституту гуманітарних та соціальних наук Юлії Вайди.

Структурними елементами події стануть:

• коротка лекція-дискусія на тему «ЄС як актор міжнародних відносин»;
  • ознайомлення студентів з ініціативою ЄС «Посли європейської молоді» та особливостями реалізації проєктів за підтримки програми EU4Youth Alumni Network;
  • інтерактивні заходи через використання платформи Miro та онлайн-сервісу Kahoot для формування знань слухачів про інституційну організацію Європейського Союзу.

Дата проведення заходу – 23 листопада 2022 року, початок о 12:00. Інтерактивне заняття для студентів відбуватиметься з 15:00 до 16:30 на платформі Google Meet.

Реєстрація триватиме до 22 листопада.

Докладніше – на сайті Житомирської політехніки