Міжуніверситетський круглий стіл «Казимир Твардовський та його українські учні»

Фрагмент афіші заходу

11 лютого 2021 року об 11:00 на платформі Zoom розпочнеться Міжуніверситетський круглий стіл «Казимир Твардовський та його українські учні». Організатори – кафедра філософії Національного університету «Львівська політехніка» і кафедра психології, педагогіки та соціально-економічних дисциплін Національної академії прикордонної служби імені Богдана Хмельницького.

Міжуніверситетський круглий стіл «Казимир Твардовський та його українські учні» присвячений аналізу методологічного і тематичного впливу засновника Львівської філософської школи Казимира Твардовського (1866–1938) на українців, котрі були знайомі з ним, слухали його лекції та відвідували семінари. Під час роботи Круглого столу його учасники з’ясовуватимуть питання про розвиток українськими інтелектуалами, філософами та діячами того типу філософування та використання запропонованої методології філософських досліджень, яку запропонував польський філософ, чи ж вони вносили якісь зміни у них, були новаторами й відхилялися від генеральної лінії Школи.

Круглий стіл «Казимир Твардовський та його українські учні» є одним із заходів у рамках філософських майстер-класів, організованих Центром досліджень традиції Львівсько-Варшавської школи (Варшава, Польща) та Львівським філософським товариством імені Казимира Твардовського (Львів-Варшава).