Міжнародний круглий стіл «Що таке справедливий мир?» в режимі онлайн

Заставка до заходу

Кафедра державної політики та врядування Інституту адміністрування, державного управління та професійного розвитку і кафедра філософії Інституту гуманітарних та соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка» у співпраці з Філософсько-політичною академією (ФРН), Товариством сприяння критичному мисленню (СК) та Вармінсько-Мазурським університетом (РП) 21 жовтня 2023 року організовують Міжнародний круглий стіл «Що таке справедливий мир?».

Повномасштабне вторгнення Росії в Україну відродило дискусії навколо проблем війни та миру в глобальному масштабі. На круглому столі обговорюватимуться концептуальні питання, які стосуються сутності миру, можливості й умов встановлення миру між воюючими країнами чи союзами країн, покарання агресора, перспектив побудови довготривалих мирних відносин та запобігання виникненню нових воєн.

Круглий стіл проходитиме в онлайн-режимі англійською мовою. Початок об 11 годині.

Для участі у заході потрібно зголоситися до 19 жовтня за електронною адресою dvp.dept@lpnu.ua.