Міжнародний форум «Індустрія гостинності: стан, тенденції розвитку та перспективи галузі в умовах війни»

Фрагмент афіші заходу

Кафедра туризму Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Національного університету «Львівська політехніка» запрошує взяти участь у Міжнародному науково-практичному форумі «Індустрія гостинності: стан, тенденції розвитку та перспективи галузі в умовах війни», який відбудеться 19–21 квітня 2023 року.

На Форумі передбачено роботу трьох семінарів:

• Семінар 1. «Тенденції розвитку туристичної галузі в умовах війни»
  • Семінар 2. «Готельний бізнес у військовий період: реалії, проблеми, прогнози»
  • Семінар 3. «Ресторанні та гастрономічні тренди світу та України»

Форум відбуватиметься у дистанційній формі на платформі Zoom. Робочі мови – українська, англійська. Участь у роботі Форуму безкоштовна.

Крайній термін реєстрації – 5 квітня 2023 року.

Докладніше – на сайті Форуму в межах Порталу Львівської політехніки або у доданому інформаційному повідомленні.