Міжнародна зимова школа «Міжкультурна комунікація: тенденції та виклики» від кафедри прикладної лінгвістики

Заставка до заходу

У сьогоднішньому світі важко переоцінити важливість уміння вести успішну комунікацію. А зважаючи на розвиток суспільства в контексті глобалізаційного діалогу культур, проблема міжкультурної комунікації стає особливо актуальною.

Для формування м’яких навичок комунікації у викладачів, аспірантів, а також студентів спеціальності 035 «Філологія», кафедра прикладної лінгвістики Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Національного університету «Львівська політехніка» запрошує до участі у Міжнародній зимовій школі «Міжкультурна комунікація: тенденції та виклики».

Захід відбуватиметься з 12 до 23 лютого 2024 року на платформі Zoom. Заняття розпочинатимуться о 18:25.

Особлива гостя – Оксана Гаврилів, доцентка Віденського університету, керівниця проєктного відділу, перекладачка, яка активно працює у сфері дослідження вербальної агресії та її протидії в сучасному світі, досліджує міжкультурну комунікацію, проводить семінари, лекції та доповіді для студентів і викладачів як у Віденському університеті, так і в рамках міжнародної співпраці.