Фрагмент заставки конференції

18–19 червня 2024 року в онлайн-режимі відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми динаміки та міцності інженерних конструкцій».

Організатором наукового зібрання є кафедра опору матеріалів та будівельної механіки Інституту будівництва та інженерних систем Національного університету «Львівська політехніка», співорганізатори – Бидгощська політехніка імені Яна та Єнджея Снядецьких (Бидгощ, Польща), Університет «Політехніка» Тімішоара (Румунія) та Українське товариство з механіки руйнування матеріалів.

Метою конференції є:

• ознайомлення з доробком науково-педагогічних працівників у галузі динаміки та міцності інженерних конструкцій;
  • обмін досвідом щодо шляхів упровадження інновацій у навчальний процес.

До участі у заході запрошують викладачів, учених, фахівців, експертів, аспірантів, студентів. Робочі мови – українська, польська, англійська. Форма участі у конференції – дистанційна на платформі Zoom.

Матеріали конференції, рекомендовані організаційним комітетом після доопрацювання до вигляду статті та проведення незалежного рецензування, буде опубліковано в журналі «Фізико-хімічна механіка матеріалів», який входить до Переліку наукових фахових видань України (категорія «А») у галузі технічних та фізико-математичних наук, а також перекладено англійською мовою і опубліковано Видавництвом Springer Science + Business Media, Inc. (Materials Science). Індексується: Scopus, Web of Science, БД «Наукова періодика України».

Необхідною умовою публікації матеріалів конференції є виступ автора з доповіддю.

Для участі у конференції потрібно до 15 червня надіслати заявку із назвою доповіді та даними авторів (ПІБ, наук. ступ., вч. зв., місце праці, E-mail) електронною поштою на адресу oksana.v.hembara@lpnu.ua.

Отримати докладнішу інформацію можна, звернувшись до секретаріату конференції за телефоном +38 (067) 6806158 (Оксана Володимирівна Гембара).

Програму конференції та покликання для долучення до роботи конференції буде розіслано всім учасникам на їхні електронні адреси.