Міжнародна літня школа «Переклад як акт міжмовної та міжкультурної комунікації»

Заставка Літньої школи

Шановні колеги-філологи та всі зацікавлені сучасними дослідженнями у галузі перекладознавства!

Кафедра прикладної лінгвістики Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Національного університету «Львівська політехніка» сердечно запрошує відвідати Міжнародну літню школу «Переклад як акт міжмовної та міжкультурної комунікації», що відбуватиметься онлайн і триватиме впродовж 29 травня – 12 червня 2023 року.

Доповіді виголосять гості з Великобританії та Польщі, а також викладачі кафедри прикладної лінгвістики Львівської політехніки. Тематика наукових виступів охоплюватиме культурологічні та когнітивні аспекти перекладацьких дискурсів у різних мовах і культурах, а також аудіовізуальні та кінопереклади як особливі види перекладацької діяльності.

Лекції Міжнародної літньої школи «Переклад як акт міжмовної та міжкультурної комунікації» відбуватимуться на платформі Zoom.

Будемо раді зустрічі!

Графік проведення та теми лекцій – у доданому файлі.