Міжнародна конференція «Регіональні аспекти впровадження механізмів соціальної і професійної адаптації військовослужбовців»

Ілюстрація до конференції

14–15 грудня 2021 року в аудиторії 214 головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Регіональні аспекти впровадження механізмів соціальної і професійної адаптації військовослужбовців, ветеранів війни та членів їхніх сімей».

Мета наукового зібрання – обговорення актуальних питань соціальної і професійної адаптації військовослужбовців, ветеранів війни та членів їхніх сімей на регіональному рівні й у територіальних громадах.

Напрями роботи конференції

1. Проблеми впровадження моделі професійної адаптації військовослужбовців, ветеранів і членів їхніх сімей проєкту «Україна-Норвегія» «Перепідготовка і соціальна адаптація військовослужбовців та членів їхніх сімей в Україні» в реалізацію бюджетної програми КПКВК 1501040 в частині соціально та професійної адаптації учасників АТО/ООС на регіональному рівні.
  2. Можливості створення регіональних програм і програм територіальних громад із соціальної та професійної адаптації, військовослужбовців, ветеранів війни і членів їх сімей.
  3. Створення інклюзивного освітнього середовища в закладах вищої освіти з метою організації такого навчального процесу, який ґрунтується на поєднанні отримання нових професійних знань, умінь і навичок із соціальними компетентностями, що забезпечує зростання ступеня участі військовослужбовців, ветеранів і членів їхніх сімей у соціумі.
  4. Напрями співпраці військових закладів вищої освіти з іншими закладами освіти з питань реалізації концепції навчання впродовж життя для військовослужбовців, ветеранів війни та членів їхніх сімей за пріоритетними спеціальностями на регіональному й місцевому ринку праці.

Учасниками конференції будуть представники різних структур, зокрема президент Благодійного фонду «Міжнародний фонд соціальної адаптації», директор Львівського Будинку воїна, очільник громадської організації БРІТ, керівник реабілітаційного центру учасників бойових дій «Фенікс», керівник громадської організації «Волонтерська пошуково-рятувальна асоціація», а також представники українських університетів: Національного університету «Чернігівська політехніка», Державного університету «Житомирська політехніка», Уманського національного університету садівництва, Волинського національного університету імені Лесі Українки, Ужгородського національного університету, Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, Західноукраїнського національного університету, Черкаського державного технологічного університету, Подільського державного університету, Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, Манітобського університету (Канада).