Міжнародна конференція «Проблеми журналістської освіти та практики: український та світовий досвід»

Заставка до конференції

Кафедра журналістики та засобів масової комунікації Національного університету «Львівська політехніка» запрошує студентів/магістрів/аспірантів/докторантів взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми журналістської освіти та практики: український та світовий досвід», яка відбудеться 27–28 вересня 2023 року в онлайн-форматі на платформі Zoom.

Мета заходу – обмін досвідом та обговорення сучасних концептуально-світоглядних і практичних аспектів функціонування медіа у контексті економічних, безпекових та цифрових викликів; об’єднання зусиль науковців, викладачів та практиків-медійників щодо вивчення та подолання проблем у сфері журналістської освіти, розробки напрямів і стратегій для ефективної реалізації дотримання журналістських стандартів та свобод на практиці, зважаючи значення і роль у суспільстві.

Напрями роботи

• Секція 1. Перспективи розвитку сучасної журналістської освіти
  • Секція 2. Роль журналістики у реалізації демократичних принципів у суспільстві
  • Секція 3. Медіаграмотність та дезінформація: їх значення у суспільстві
  • Секція 4. Конвергетність медіа та цифрових платформ: вимога часу і світова тенденція
  • Секція 5. Культура як суспільнотворчість медіа: зміни, акценти та наративи
  • Секція 6. Медіаінновації та технології у фокусі компетентностей журналіста

Мови конференції: українська, англійська, польська, чеська, словацька.

За результатами міжнародного заходу заплановано видання програми конференції та збірника тез, які учасники отримають у друкованому вигляді. Також збірник тез буде розміщено на сайті Національного університету «Львівська політехніка».

Для участі у конференції потрібно до 15 вересня 2023 року (включно) надіслати тези та заявку на участь на електронну адресу oksana.i.hotsur@lpnu.ua.

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції.