Міжнародна конференція «Інновації та особливості функціонування ЗМІ в демократичному суспільстві»

Заставка до конференції

Кафедра журналістики та засобів масової комунікації Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» запрошує взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Інновації та особливості функціонування ЗМІ в демократичному суспільстві», яка відбудеться 22 травня 2024 року.

Мета конференції – обмін досягненнями, результатами досліджень та напрацюваннями між науковцями, практиками, аспірантами, студентами, експертами, спеціалістами у сфері журналістики, засобів масової інформації, теорії і практики масової комунікації та суміжних галузей знань.

Захід відбуватиметься онлайн на платформі Zoom.

Для участі у конференції потрібно до 10 травня 2024 року (включно) надіслати тези на електронну адресу kazimovauliana@gmail.com (назва файлу – прізвище автора англійською мовою: наприклад, Ivanenko.doc).

Докладніше – в інформаційному листі конференції.