Міжнародна конференція «Адміністративне право та процес: сучасність і перспективи розвитку»

Заставка до конференції

Кафедра адміністративного та інформаційного права Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» запрошує взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Адміністративне право та процес: сучасність і перспективи розвитку», яка відбудеться 19 жовтня 2023 року в режимі відеоконференції з використанням платформи Zoom.

До участі в Міжнародній конференції запрошують науковців, науково-педагогічних працівників українських і зарубіжних закладів вищої освіти, державних установ та організацій, юристів-практиків. У роботі конференції можуть брати участь аспіранти, здобувачі першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня вищої освіти закладів вищої освіти України.

Головні напрями роботи конференції:

• Розвиток українського адміністративного права в умовах воєнного стану;
  • Адміністративно-правові засади діяльності органів виконавчої влади;
  • Державна служба та її адміністративно-правове регулювання;
  • Адміністративний примус і адміністративна відповідальність;
  • Адміністративно-правові засади управління економічною, соціально-культурною, адміністративно-політичною діяльністю та міжгалузевого управління;
  • Адміністративне судочинство;
  • Адміністративне процесуальне право;
  • Адміністративне право зарубіжних країн.

Для участі у конференції необхідно не пізніше 19 жовтня 2023 року (включно) надіслати тези доповіді на електронну адресу Nataliia.I.Didyk@lpnu.ua.

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції.