Літня школа Data Privacy in IoT для старшокурсників бакалаврату, магістрантів та аспірантів

Заставка Літньої школи

Від 27 до 31 травня 2024 року на кафедрі автоматизованих систем управління Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Львівської політехніки відбуватимуться заняття Літньої школи Data Privacy in IoT.

Мета заходу:

• ознайомлення з основними викликами з погляду безпеки в ІоТ-системах та шляхами їхнього розв’язання, загальноєвропейським регламентом захисту персональних даних (GDPR);
  • вивчення юридичних аспектів правомірного збирання, зберігання й аналізу персональних даних, а також світового досвіду у сфері захисту даних в ІоТ-системах: стандартів, технологій, нормативно-правових актів;
  • розгляд особливостей роботи з хмарними сервісами і технологіями та використання технологій штучного інтелекту в ІоТ.

Участь у Літній школі можуть брати студенти старших курсів бакалаврату (починаючи з ІІІ), магістри та аспіранти. Для участі потрібно зареєструватись до 24 травня. Відбір студентів відбуватиметься на конкурсній основі, про результати відбору буде повідомлено до 25 травня.

Студенти можуть отримати 2 кредити ЄКТС, які можуть бути перезараховані за відповідними курсами. Умовою отримання сертифікату є відвідування студентом мінімум 80% занять і завантаження індивідуальної письмової роботи, прохідний бал за яку становить 40%.

Літню школу Data Privacy in IoT проводить Національний університет «Львівська політехніка» в межах виконання освітнього проєкту Data Protection in the EU програми Erasmus+ напряму Жан Моне кафедра за підтримки Європейського Союзу.

Заняття проводитимуть учасники проєкту й викладачі кафедри АСУ:

• Анастасія Дорошенко, к.т.н., доцентка (координаторка проєкту);
  • Василь Теслюк, д.т.н., професор;
  • Квітослава Обельовська, к.т.н., доцентка;
  • Юрій Опотяк, к.т.н., доцент.

Окремо відбуватимуться майстер-класи, воркшопи та практичні заняття із запрошеними спікерами з провідних ІТ-компаній, які займаються розробленням розумних систем і безпекою даних.

Якщо ви цікавитесь актуальними тенденціями в ІТ та хочете дізнатися більше про основні тренди в ІоТ, безпечне опрацювання, зберігання та передавання даних в ІоТ системах, а також прагнете створити власні інтернет-речі або замислюєтесь про те, як організувати розумний будинок, – ця школа для вас! Цікаві доповіді спікерів та корисні майстер-класи допоможуть отримати й поглибити знання про захист даних у системах ІоТ.

Програма заходів – у доданому файлі.