Консультативний семінар на тему «Ефективна комунікація як основа ментального здоров’я»

Заставка до заходу

Сьогодні доводиться працювати в непростих умовах воєнного стану. Багато працівників і студентів поєднують основну діяльність з волонтерською, оскільки допомога нашим ЗСУ, державі стали пріоритетними завданнями для кожного українця. Для цього потрібні додаткові ресурси, більше енергії.

Життя в умовах війни потребує подекуди інших підходів до організації навчання, роботи з молоддю. Роль викладача розширюється, часто бувають ситуації, коли окрім педагогічних умінь треба проявляти емпатію, розуміння, співчуття, тобто постає важливе завдання – емоційно підтримати і втримати студента, і зрештою давати собі право проживати різні відчуття.

У зв’язку з цим відділ навчання та розвитку персоналу Національного університету «Львівська політехніка» організовує консультативний семінар у форматі запитань-відповідей на тему «Ефективна комунікація як основа ментального здоров’я» за участю завідувачки кафедри теоретичної та практичної психології професорки Ірини Сняданко.

Запрошуємо усіх охочих долучитися до обговорення питань взаємодії зі студентами. Семінар відбудеться у четвер, 14 квітня, на платформі Microsoft Teams. Початок о 16:00.