Конференція IT Meets: Talent. Retention vs Attrition vs Satisfaction у Львівській політехніці

Заставка конференції

Львівський IT Кластер проведе восьму, заключну в цьому році конференцію із серії IT Meets на тему «Retention vs Attrition vs Satisfaction. Визначаємо головний KPI 2023 року». Як і перша IT Meets у цьому році, подія також буде присвячена талантам і роботі з ними. Адже саме фахівці є головною цінністю IT-галузі.

Конференція об’єднає 200 Chief People Officers, People Partners, рекрутерів, бренд-менеджерів, HR-маркетологів, менеджерів спільнот, HR generalists та інших спеціалістів зі сфери HR. Спільно вони підіб’ють підсумки 2023 року й обговорять очікування, тренди і прогнози на 2024-й.

Одним зі спікерів заходу буде Наталя Шаховська, завідувачка кафедри систем штучного інтелекту Інституту комп'ютерних наук та інформаційних технологій Національного університету «Львівська політехніка», д.т.н., професор.

Хедлайнером конференції стане Філіп Хетч, який консультував одні з найбільших компаній у світі – Boeing, Microsoft, IBM, HP, Cisco, Roche, а також працював з урядами країн над стратегіями залучення талантів. Філіп розповість про Міжнародні тренди у HR та рекрутингу у 2024 році.

Також відвідувачі зможуть одними з перших дізнатися результати IT Research Ukraine 2023: Адаптивність та стійкість під час війни. Це наймасштабніше та унікальне дослідження про стан і перспективи ІТ-індустрії в Україні та у кожному з регіонів, реалізоване Львівським IT Кластером.

Конференція відбудеться офлайн 14 грудня 2023 року в Актовій залі головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка». Поч о 9:00.

Докладніше – на сайті Львівського ІТ Кластеру.