Івент «Організація та проведення Єврошкіл: обмін досвідом» у рамках проєкту EUSTS

Фрагмент афіші заходу

30 березня 2023 року в рамках проєкту «Європейські студії для технічних спеціальностей у Національному університеті «Львівська політехніка» (EUSTS) за підтримки програми ЄС Еразмус+ напряму Жан Моне в онлайн-форматі відбудеться інтерактивний захід «Організація та проведення Єврошкіл: обмін досвідом». Івент організовано командою Навчально-наукового центру «Європейські студії для технічних університетів» Львівської політехніки.

Своїми напрацюваннями щодо впровадження європейських студій поділяться:

• професорка Ярина Турчин (керівниця проєкту EUSTS, директорка Інституту гуманітарних та соціальних наук),
  • координаторка проєкту EU Study Days Представництва Європейського Союзу в Україні професорка Наталія Антонюк (Львівський національний університет імені Івана Франка, завідувачка кафедри європейських та регіональних студій),
  • голова Ради молодих вчених ІГСН, координаторка онлайн-школи Youth Diplomacy Hub, к.політ.н. Наталія Лукач (кафедра політології та міжнародних відносин Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки),
  • керівниця проєкту «Логістика та управління ланцюгами поставок: поширення європейського досвіду» (Logistics_SCM), к.е.н. Наталія Гайванович (доцентка кафедри маркетингу та логістики Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки).

Практичну частину заходу із застосуванням інтерактивних методів навчання під час формування знань про базові цінності та інституційні засади Європейського Союзу як глобального актора міжнародних відносин проведуть тренери з методик викладання, учасники проєкту EUSTS – доценти кафедри політології та міжнародних відносин Ольга Івасечко та Олег Цебенко.

До підготовки івенту долучилися доценти Наталія Вовк (кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності), Олександр Марковець (кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності), Лідія Каша (кафедра електромехатроніки та комп’ютеризованих електромеханічних систем), старша викладачка Ірина Сухорольська (кафедра ПМВ), асистентка Христина Забавська (кафедра ПМВ).

З детальнішою інформацією про EUSTS можна ознайомитися на сайті проєкту в межах Порталу Львівської політехніки.

До участі в заході запрошують усіх, хто цікавиться розвитком європейських студій у закладах вищої освіти. Івент відбудеться в режимі онлайн на платформі Zoom. Початок о 13:00.