Інтерактивний захід з обміну досвідом із викладачами ІЕСК у рамках проєкту EUSTS

Заставка заходу

18 жовтня 2023 року в рамках проєкту «Європейські студії для технічних спеціальностей у Національному університеті «Львівська політехніка» (EUSTS) за підтримки програми ЄС Еразмус+ напряму Жан Моне в офлайн-форматі відбудеться інтерактивний захід «Поширення кращих практик викладання європейських студій та створення міждисциплінарних програм у закладах вищої освіти України: обмін досвідом з викладачами Інституту енергетики та систем керування». Івент організовано командою Навчально-наукового центру «Європейські студії для технічних університетів» Львівської політехніки.

Досвідом та власним баченням до впровадження європейських студій поділяться професорка Ярина Турчин (керівниця проєкту EUSTS); доцентка Наталія Вовк (учасниця проєкту EUSTS); к.т.н, доцентка Тетяна Римар, заступниця завідувача кафедри теплоенергетики, теплових та атомних електричних станцій Інституту енергетики та систем керування, гарант освітньої програми першого (бакалаврського) рівня вищої освіти «Атомна енергетика», а також голова науково-методичної комісії спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», к.т.н., доцентка Іванна Васильчишин.

Практичну частину заходу із застосуванням інтерактивних методик навчання для формування знань про енергетичну політику ЄС для студентів-енергетиків проведуть тренери з методик викладання, учасники проєкту EUSTS – доцентка Ольга Івасечко (кафедра політології та міжнародних відносин), доцент Олег Цебенко (кафедра ПМВ). Також до підготовки заходу долучилися доцент Олександр Марковець (кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності), доцентка Лідія Каша (кафедра електромехатроніки та комп’ютеризованих електромеханічних систем), доцентки Ірина Сухорольська та Олена Лукачук (кафедра ПМВ).

До участі в заході запрошують усіх, хто цікавиться розвитком європейських студій у закладах вищої освіти. Початок о 10:00.

Програма заходу – в доданому файлі.

З докладнішою інформацією про EUSTS можна ознайомитися на сайті проєкту в межах Порталу Львівської політехніки.