Інтерактивний захід «Поширення кращих практик викладання європейських студій в Україні»

Афіша заходу

9 листопада 2022 року в рамках проєкту «Європейські студії для технічних спеціальностей у Національному університеті «Львівська політехніка» (EUSTS) за підтримки програми ЄС Еразмус+ напряму Жан Моне в онлайн-форматі відбудеться інтерактивний захід «Поширення кращих практик викладання європейських студій в Україні: особливості імплементації знань про базові цінності Європейського Союзу».

Досвідом упровадження європейських студій поділяться:

• професорка Ярина Турчин (керівник проєкту EUSTS);
  • професорка Тереса Астрамовіч-Лейк (Вармінсько-Мазурський університет в Ольштині, Республіка Польща);
  • д.ю.н., професорка Наталія Ортинська (Інститут права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка»).

Практичну частину заходу із застосуванням «Метаплану» для формування знань про базові цінності ЄС проведуть тренери з методик викладання, учасники проєкту EUSTS, викладачі кафедри політології та міжнародних відносин: доцентка Ольга Івасечко, доцент Олег Цебенко, старша викладачка Ірина Сухорольська, асистентка Христина Забавська.

До підготовки івенту долучилися також доцентка Наталія Вовк і доцент Олександр Марковець (кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності), Лідія Каша (кафедра електромехатроніки та комп’ютеризованих електромеханічних систем).

Івент організовано командою Навчально-наукового центру «Європейські студії для технічних університетів» Національного університету «Львівська політехніка». Початок о 12:00.