Інтерактивний захід «Поширення кращих практик викладання європейських студій у ЗВО України: візії студентів»

Заставка заходу

25 вересня 2023 року в рамках проєкту «Європейські студії для технічних спеціальностей у Національному університеті «Львівська політехніка» (EUSTS) за підтримки програми ЄС Еразмус+ напряму Жан Моне в офлайн-форматі відбудеться інтерактивний захід «Поширення кращих практик викладання європейських студій та створення міждисциплінарних програм у закладах вищої освіти України: візії студентів».

Подію організували команда Навчально-наукового центру «Європейські студії для технічних університетів» Національного університету «Львівська політехніка» спільно з Innovation Hub – об’єднанням активних і талановитих студентів Політехніки.

Досвідом та власним баченням упровадження європейських студій поділяться професорка Ярина Турчин (керівниця проєкту EUSTS), доцентка Олена Лукачук (учасниця проєкту EUSTS, менторка Innovation Hub), а також талановиті та креативні учасники Innovation Hub, студенти Університету Анастасія Шкіль, Олексій Нагірний, Марта Дмитрів, Анастасія Бурбан.

Практичну частину заходу із застосуванням симуляційних технологій для формування знань про діяльність ключових інституцій ЄС проведуть тренери з методик викладання, учасники проєкту EUSTS – доценти кафедри політології та міжнародних відносин Ольга Івасечко, Олег Цебенко та Олена Лукачук.

Також до підготовки івенту долучилися доцентка Наталія Вовк (кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності), доцент Олександр Марковець (кафедра СКІД), старша викладачка Ірина Сухорольська (кафедра ПМВ), доцентка Лідія Каша (кафедра електромехатроніки та комп’ютеризованих електромеханічних систем).

До участі в заході запрошують усіх, хто цікавиться розвитком європейських студій у закладах вищої освіти. Початок о 10:00. Програма – у доданому файлі.

З докладнішою інформацією про EUSTS можна ознайомитися на сайті проєкту в межах Порталу Львівської політехніки.