Інтерактивний захід «Навчальна мобільність Еразмус+ та її значення для розвитку європейських студій в Україні»

Фрагмент афіші заходу

11 квітня 2023 року в рамках проєкту «Європейські студії для технічних спеціальностей у Національному університеті «Львівська політехніка» (EUSTS) за підтримки програми ЄС Еразмус+ напряму Жан Моне в онлайн-форматі відбудеться інтерактивний захід «Навчальна мобільність (learning mobility) Еразмус+ та її значення для розвитку європейських студій в Україні». Івент організовано командою Навчально-наукового центру «Європейські студії для технічних університетів» Львівської політехніки спільно з Центром міжнародної освіти Університету.

Досвідом упровадження європейських студій поділяться:

• професорка Ярина Турчин (керівниця проєкту EUSTS);
  • координаторка академічної мобільності за програмою Erasmus+KA1 Національного університету «Львівська політехніка», к. н. держ. управління, доцентка Леся Брич;
  • старша наукова співробітниця відділу соціальної антропології Інституту народознавства НАН України, старша викладачка кафедри історії, музеєзнавства та культурної спадщини Львівської політехніки, к.іст.н. Оксана Годованська;

а також студентки освітньої програми «Соціальні комунікації та інформаційна діяльність» Національного університету «Львівська політехніка», учасниці програми академічних обмінів Erasmus+ у Саламанському Папському університеті (Іспанія).

Практичну частину заходу у форматі тренінгу для студентів Університету на тему «Як стати учасником програми академічних обмінів Erasmus+?» проведуть тренери з методик викладання, учасники проєкту EUSTS – доцентка Ольга Івасечко (кафедра політології та міжнародних відносин), доцент Олег Цебенко (кафедра ПМВ), а також представниця Центру міжнародної освіти Львівської політехніки доцентка Леся Брич.

До підготовки івенту долучилися доцентка Наталія Вовк (кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності), доцент Олександр Марковець (кафедра СКІД), Лідія Каша (кафедра електромехатроніки та комп’ютеризованих електромеханічних систем), старша викладачка Ірина Сухорольська (каф.ПМВ).

З більш детальною інформацією про EUSTS можна ознайомитися на сайті проєкту в межах Порталу Львівської політехніки.

До участі в заході запрошують усіх, хто цікавиться розвитком європейських студій у закладах вищої освіти.