Інтенсивний курс «Розвиток креативного мислення»: як розвинути навички генерації незвичайних ідей

Фрагмент афіші курсу

З 9 до 11 червня 2023 року в Урбан-бібліотеці (вул. Устияновича, 4) триватиме курс «Розвиток креативного мислення».

За три дні інтенсивної роботи студенти зможуть розвинути навички генерації незвичайних ідей та вже після закінчення курсу, володіючи усіма необхідними інструментами, – розробити свій власний інноваційний проєкт.

Цей курс підійде для кожного, хто хоче знаходити нові й неочікувані рішення складних завдань, які постають як і в особистому, так і в професійному житті.

Під час курсу вивчатимуть:

• розумові шаблони: причини виникнення та практики вивільнення;
  • креативність як навичку (підходи до генерування ідей, огляд етапів креативного процесу, розвиток потенціалу креативності, тощо);
  • практику креативного процесу (опрацювання завдань на засадах моделі дизайн-мислення);
  • де знаходити натхнення (технології стимулювання креативного мислення);
  • методи роботи з креативними проєктами;
  • критерії оцінки ідеї;
  • як сприймати критику й давати аргументований фідбек команді.

Після курсу його слухачі:

• впевнено й аргументовано вмітимуть захищати свої ідеї;
  • розумітимуть, як шукати свіжі ідеї та створювати проєкти, які будуть успішними;
  • пропускатимуть референси крізь свої креативні фільтри та генерутимуть небанальні ідеї.

Курс проводять:

Наталія Іванкова, Яна Левицька – тренерки програми розвитку підприємницьких здібностей Creative Spark від Британської ради, викладачки курсу Design Thinking проєкту «Говерла», реалізованого за підтримки USAID, викладачки навчальних курсів «Технології розробки стартапів», «Шлях до стартапу», «Від ідеї до бізнесу», працівниці Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка».

Дати і тривалість:

• 9 червня (п’ятниця) – з 17:30 до 19:30;
  • 10 червня (субота) – з 11:30 до 16:00;
  • 11 червня (неділя) – з 11:30 до 16:00.